Inne

Kraków mikrodermabrazja

Klinika VESUNA zaistniała na rynku medycyny estetycznej wiele lat temu i wciąż przyciąga mieszkańców Małopolski. Szeroki wachlarz usług z pogranicza medycyny estetycznej i laseroterapii wzbudza zainteresowanie pośród kobiet i mężczyzn. Oferowane zabiegi nie tylko poprawiają wygląd czy kondycję zdrowotną, przede wszystkim wpływają na samocenę pacjentów Kliniki.

 

Klinika to dwie nowoczesne Kliniki Medycyny Estetycznej i Laseroterapii – przy ulicy Dobrego Pasterza 118C/LU11 i w biurowcu HEXAGON na ulicy Zamkniętej 10 lok. 4. placówkach znajduje się profesjonalny sprzęt najnowszej generacji. Tym samym podczas zabiegów wykorzystuje się nowoczesne, a także bezpieczne technologie, co oczywiście przekłada się na komfort pacjentów w trakcie zabiegu mikrodermabrazja kraków.

Profesjonalny zespół Kliniki VESUNA sięga tylko po sprawdzone, przebadane preparaty, posiadające polskie i światowe certyfikaty potwierdzające ich jakość.

 

Klinika VESUNA podąża za światowymi trendami i technologiami, debiutującymi na rynku. Co oczywiście przekłada się na różnorodną ofertę zabiegów Kliniki z pogranicza medycy estetycznej, laseroterapii czy ginekologii estetycznej. Urządzenia medyczne z obu gabinetów posiadają certyfikaty CE i FDA.

 

Personel VESUNY do każdego pacjenta podchodzą indywidualnie, bo to właśnie pacjent jest dla nich najważniejszy. Bezpośrednio przed zabiegiem mogą się oni zdecydować na profesjonalne konsultacje z wykwalifikowanym pracownikiem VESUNY. Faktem jest, że konsultacje stwarzają niepodważalną okazję dobrania najlepszych zabiegów czy terapii dostosowanych do indywidualnych potrzeb pacjentów.

Podczas zabiegu, personel Kliniki dokładają wszelkich starań, aby zapewnić swoim pacjentom najwyższy komfort, a przede wszystkim bezpieczeństwo, które jest dla Kliniki kwestią fundamentalną.

Radość na twarzach pacjentów, świadczy o ich zadowoleniu z efektu zakończonej kuracji czy zabiegu. Co napędza Klinikę do działania. Właśnie z tego powodu personel stale podnosi własne umiejętności, uczestnicząc w wielu szkoleniach, śledząc nowe trendy pojawiające się na wciąż rozwijającym się rynku medycyny estetycznej.

 

#mikrodermabrazjakraków

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *